Charlotte Ågård olja
2013-10-20
210436
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Träd", monogramsignerad Å, olja på duk, 60x50 cm
PROVENIENS: Färg och Form