Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅLSKÅL, SKÅL, CABARETDELAR, porslin, Kina, bl.a Kanton, 18/1900-tal, bålskålens diameter 29 cm
Lagning på bålskålen, skålen med nedslipad fot
210451
2013-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här