Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Skogsö med brygga, signerad H Öfverström, olja på duk, 50x61 cm
210454
2013-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här