Hugo Öfverström olja

Hugo Öfverström olja
Hugo Öfverström olja
Hugo Öfverström olja
Hugo Öfverström olja

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Skogsö med brygga, signerad H Öfverström, olja på duk, 50x61 cm

210454

2013-10-20