Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Naken man med stav, signerad Berg, olja på duk uppklistrad på pannå, 75x57 cm

Retuscher, inskription över målning

210458

2013-10-20