Skärmar Kina

Skärmar Kina
Skärmar Kina
Skärmar Kina
Skärmar Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÖNSTERSKÄRMAR, 1 par, Kina, 18/1900-tal, trä, genombruten dekor, 82x44 cm

Slitage

210477

2013-10-20