Ellen Törnqvist oljemålning

Ellen Törnqvist oljemålning
Ellen Törnqvist oljemålning
Ellen Törnqvist oljemålning
Ellen Törnqvist oljemålning
Ellen Törnqvist oljemålning
Ellen Törnqvist oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TÖRNQVIST, Ellen (1871-?): "Mühle im Frühling", signerad Törnqvist, olja på duk, 86x100 cm
UTSTÄLLD: Münchener Kunstaustellung

Smärre färgbortfall

210478

2013-10-20