Carl Kylberg landskap

Carl Kylberg landskap
Carl Kylberg landskap
Carl Kylberg landskap
Carl Kylberg landskap
Carl Kylberg landskap
Carl Kylberg landskap

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap med rött hus, monogramsignerad, olja på duk, 18x25 cm

210504

2013-10-22