Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap med rött hus, monogramsignerad, olja på duk, 18x25 cm
210504
2013-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här