Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1840-tal, Fransk empire, brännförgylld och svärtad brons, höjd utan skärm 69 cm, nydragen el, ombyggda från oljelampor
210512
2013-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här