Bordslampor fransk empire

Bordslampor fransk empire
Bordslampor fransk empire
Bordslampor fransk empire
Bordslampor fransk empire
Bordslampor fransk empire
Bordslampor fransk empire

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1840-tal, Fransk empire, brännförgylld och svärtad brons, höjd utan skärm 69 cm, nydragen el, ombyggda från oljelampor

210512

2013-10-22