Lykta Louis XVI stil

Lykta Louis XVI stil
Lykta Louis XVI stil
Lykta Louis XVI stil
Lykta Louis XVI stil
Lykta Louis XVI stil
Lykta Louis XVI stil

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

LYKTA, 1800-tal, Louis XVI-stil, Frankrike, för tre ljus, stomme i mässing, förgylld, höjd 70 cm

Senare glas

210538

2013-10-23