Vas Japan tidigt 1900-tal

Vas Japan tidigt 1900-tal
Vas Japan tidigt 1900-tal
Vas Japan tidigt 1900-tal
Vas Japan tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, brons, Japan, tidigt 1900-tal, päronformad, dekor i relief av sträckande tranor vid ett snötäckt Mount Fuji, signerad, höjd 24 cm

Repor och bucklad

210552

2013-10-29