Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, patinerad brons, Kina, 1900-tal, dekor i relief av drake, höjd 27 cm

Mynning med bucklor

210558

2013-10-22