Ljusstakar Louis XV

Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, brännförgylld mässing, höjd 27 cm

Mindre bricka saknas troligen mellan skaft och fot

210563

2013-10-24