Bengt Fransson olja
2013-10-22
210597
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm