Bengt Fransson olja

Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja
Bengt Fransson olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Zustandsbeschreibung

210597

2013-10-22