Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm
Zustandsbeschreibung
210597
2013-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner