Carl Fredrik Reuterswärd färlitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerade CFR, färglitografi, 52x40 cm

210624

2013-10-22