Elsa Augusta Schulz Moberger oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MOBERGER, Elsa Augusta född Schultz (1879-1978): Italiensk gårdsinteriör, signerad E Schultz-Moberger, olja på duk, 43x56 cm

Kuntoraportti

Hål i duken

210637

Päivämäärä:

2013-10-22