Elsa Augusta Schulz Moberger oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MOBERGER, Elsa Augusta född Schultz (1879-1978): Italiensk gårdsinteriör, signerad E Schultz-Moberger, olja på duk, 43x56 cm
Kuntoraportti
Hål i duken
210637
Päivämäärä:
2013-10-22