Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, empire, Frankrike, fanerad med mahogny, förgyllda bronsbeslag, inredning med lådor, dörrar på underdelen, höjd ca 141, 98x48 cm
Torrsprickor, fanérskador
210698
2013-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här