Sekretär i empire Frankrike

Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike
Sekretär i empire Frankrike

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SEKRETÄR med stenskiva, empire, Frankrike, fanerad med mahogny, förgyllda bronsbeslag, inredning med lådor, dörrar på underdelen, höjd ca 141, 98x48 cm

Torrsprickor, fanérskador

210698

2013-10-22