Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVBORD med läderklädd skiva och glasskiva, empirestil 1800-tal, mahognyfanér, höjd 74,5 150x79,5 cm
Skador
210700
2013-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här