Skrivbord 1800-tal i empirestil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD med läderklädd skiva och glasskiva, empirestil 1800-tal, mahognyfanér, höjd 74,5 150x79,5 cm

Skador

210700

2013-10-22