Bojaner 18/1900-tal

Bojaner 18/1900-tal
Bojaner 18/1900-tal
Bojaner 18/1900-tal
Bojaner 18/1900-tal
Bojaner 18/1900-tal
Bojaner 18/1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOJANER, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger mot powder blue bakgrund, höjd 23 cm

Locken med mindre nagg

210711

2013-10-23