Urna orientalisk

Urna orientalisk
Urna orientalisk
Urna orientalisk
Urna orientalisk
Urna orientalisk
Urna orientalisk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA med lock, porslin, orientalisk, tidigt 1900-tal, dekor i av påfåglar mot svart fond, höjd 43 cm

Locket med nagg, glasyrbortfall, spricka

210719

2013-10-25