Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA med lock, porslin, orientalisk, tidigt 1900-tal, dekor i av påfåglar mot svart fond, höjd 43 cm
Locket med nagg, glasyrbortfall, spricka
210719
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här