Carl Spitzberg efter oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

SPITZWEG, Carl (1800-tal) hans art: Trädgårdmotiv med figurer och hund, etikett a tergo "De båda grannarna", olja på pannå, 24x16 cm

Färgbortfall.

210736

2013-10-22