Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
SPITZWEG, Carl (1800-tal) hans art: Trädgårdmotiv med figurer och hund, etikett a tergo "De båda grannarna", olja på pannå, 24x16 cm
Färgbortfall.
210736
2013-10-22