Per Nikolaus Skum blandteknik

Per Nikolaus Skum blandteknik
Per Nikolaus Skum blandteknik
Per Nikolaus Skum blandteknik
Per Nikolaus Skum blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

SKUM Per Nikolaus (1928-1995): Fjällandskap med renar och akjor, signerad och daterad, blandteknik, 59x6 cm

210739

2013-10-22