Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARMSTOL, fällbar, renässansstil, nordafrika, 1900-talets första hälft, skuren dekor med pärlemorinläggningar

En fot med slitskador

210746

2013-10-22