Reinhold Lundgren färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Torget, Trosa", signerad och numrerad R. Ljunggren 53/300, färglitografi, 29x40 cm

Gulnad

210751

2013-10-23