Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Torget, Trosa", signerad och numrerad R. Ljunggren 53/300, färglitografi, 29x40 cm
Gulnad
210751
2013-10-23