Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Det gamla hotellet", Vid spisen, signerade och numrerade, färglitografier, 31x43 resp 32x38 cm

En ngt gulnad

210753

2013-10-23