Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRALLIS, Jorge (född 1937): "Chinese fogs", handkolorerad etsning, signerad daterad Krallis -68, 20/40, 50x50 cm
210756
2013-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här