Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, Berndt Fridhagen, Bodafors, brännmärkt B. Fridhagen Bodafors 1962, mahogny, underrede med korg, höjd 60, 121x60 cm

Fanerskador

210759

2013-10-23