Saltkar och sked Ryssland silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR och SKED, silver, Ryssland, Moskva resp. S:t Petersburg, saltkar 1800-talets slut sked 1830, bär spår av förgyllning, total vikt ca 34 g

Slitage

210761

2013-10-23