Marc Guyard litografi

Marc Guyard litografi
Marc Guyard litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUYARD, Marc (Frankrike, född 1932): "Sirrah", signerad Marc Guyard, 70/75, 1987, färglitografi , 39,5x39,5 cm

210788

2013-10-23