Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅSLUND, Acke (1881-1958): Skenande hästar, monogramsignerad ÅA, olja på pannå, 30x39,5 cm

210798

2013-10-23