Landskap oljemålning

Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning
Landskap oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1800-tal): Landskap, monogramsignerad och daterad RM 90, 46x68 cm

210801

2013-10-23