Dörröverstycke

Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke
Dörröverstycke

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, KAK - KMK, 1900-talets första del, skuret och bemålat trä, 32x52 cm

Obetydliga skador, senare bemålning

210820

2013-10-30