P.G. Thelander litografi

P.G. Thelander litografi
P.G. Thelander litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THELANDER, P.G (född 1936): Komposition, signerad, litografi, 87/100, 48x63 cm

210821

2013-10-31