Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CLEVE, Agnes (1878-1951): Motiv från Tunis, signerad och daterad, pastell, 42x32 cm
Smärre kantreva
210829
2013-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här