Record amrbandsur

Record amrbandsur
Record amrbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RECORD, manuellt herrarmbandsur, 1940-tal, art deco stil, cal. 120, 15 jewels, blånerade visare, boett i stål, plexiglas, modell nr 4449, serie nr 138616, läderarmband, 32x22 mm

Urtavla med repor, läderarmband med trasig sölja

210830

2013-11-24