Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Landskap från La Gaude, Sydfrankrike, signerad G Börje, daterad a tergo 1929, olja på duk, 49x59 cm

210838

2013-10-31