Oidentifierad konstnär 1700-tal eller äldre

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal eller äldre, Maria och jesusbarnet, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, 20x17,5 cm

Omfattande skador och sprickor, renoveringar

210840

2013-10-23