Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal eller äldre, Maria och jesusbarnet, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, 20x17,5 cm
Omfattande skador och sprickor, renoveringar
210840
2013-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här