Peter Åström blandteknik

Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅSTRÖM, Peter (född 1946): Komposition, signerad och daterad Astrom 86, blandteknik/collage på papper, 59x44 cm

210852

2013-10-23