Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR, fruktstilleben, monogramsignerad och daterad ES 99, olja på duk, 23x59 cm

Krackeleringar

210854

2013-10-23