Helmut Newton offsetlitografi

Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NEWTON, Helmut (1920-2004): "In my Studio, Paris 1978", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, oramad,
faktakort litho no 02/24 medföljer

210862

2013-10-23