Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIGERT, Hans (född 1932): "Blomman", signerad och daterad a tergo H Wigert -68, olja på duk, 45x40 cm
Utställd: galleri Prisma, Sveagalleriet
210868
2013-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här