Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

WIGERT, Hans (född 1932): "Blomman", signerad och daterad a tergo H Wigert -68, olja på duk, 45x40 cm
Utställd: galleri Prisma, Sveagalleriet

Zustandsbeschreibung

210868

2013-10-24