Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
WIGERT, Hans (född 1932): "Blomman", signerad och daterad a tergo H Wigert -68, olja på duk, 45x40 cm
Utställd: galleri Prisma, Sveagalleriet
Zustandsbeschreibung
210868
2013-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner