Blandade grafiska porträtt mm

Blandade grafiska porträtt mm
Blandade grafiska porträtt mm

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PORTRÄTT, BLANDADE (8 pärmar), porträtt och vyer, olika tekniker, 1600-1900-tal, insatta i pärmar

Varierande skick, skador, delvis inklistrade, klippta

210873

2013-10-26