Om och av Carl Michael Bellman

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BELLMAN (2 pärmar). Blandat innehåll, småtryck, skillingtryck, mest 1800-tal

Varierande skick, skador, delvis inklistrade

210877

2013-10-26