Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KUNGLIGHETER. (2 pärmar), om bl.a. Ulrika Eleonora och Fredrik I, småskrifter, kungörelser mm, 1700-1800-tal
Varierande skick, skador, delvis inklistrade
210880
2013-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här