Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Juldagsmorgon", signerad och daterad Tage Hedqvist 50, olja på duk, 65x120 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Duklagning

210882

2013-10-25