Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Juldagsmorgon", signerad och daterad Tage Hedqvist 50, olja på duk, 65x120 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Duklagning
210882
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här