Torsten Fridh gips

Torsten Fridh gips
Torsten Fridh gips
Torsten Fridh gips
Torsten Fridh gips
Torsten Fridh gips
Torsten Fridh gips

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRIDH, Torsten (född 1914): Gosse med planta, signerad Fridh, gips, total höjd med sockel 44 cm

Skador i form av sprickor

210885

2013-10-23