Janos Viski oljemålning

Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning
Janos Viski oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VISKI, Janos (Ungern 1897-?): Vildhästar, signerad Viski. J, olja på duk, 60x80 cm

Kuntoraportti

210892

Päivämäärä:

2013-10-23