Janos Viski oljemålning
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VISKI, Janos (Ungern 1897-?): Vildhästar, signerad Viski. J, olja på duk, 60x80 cm
Kuntoraportti
210892
Päivämäärä:
2013-10-23