Bl.a. kungörelser mm från 1600-taletl

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL X GUSTAV, KARL XI (1 pärm). Småskrifter, kungörelser, fredsfördrag mm 1600-1900-tal

Varierande skick, skador, delvis inklistrade

210901

2013-10-26